اساتید و معلمان خصوصی ، آموزشگاه خود را افتتاح کنید !

اساتید و معلمان خصوصی ، آموزشگاه خود را افتتاح کنید !

رونمایی از اولین سامانه اینترنتی تعاملی اجاره فضای آموزشی، ویژه اساتید و معلمان

اگر استاد و یا معلم دوره های خصوصی و یا حتی کلاس های عمومی در رشته های معماری ، کامپیوتر ، زبان ، هنر و … هستید و تا به حال به به صورت حق الساعتی و دریافت حقوق در آموزگاه های مختلف فعالیت داشتید و با توجه به زمان و تخصص خود درآمد کافی ندارید ما به شما آموزشگاه تعاملی عامریا را پیشنهاد می کنیم.

ما در آموزشگاه عامریا بستری اینترنتی برای متصل کردن اساتید به دانشجویان بدون واسطه را فراهم آوردیم که درآن اساتید می توانند به آسانی دوره مد نظر خود را تعریف کرده و بعد از آن اقدام به ثبت نام دانشجو نمایند و از طرفی دیگر دانشجویان نیز می توانند دوره هایی که علاقه مند به ثبت نام در آن هستند را ، با کیفیت ترین متد های آموزشی و مناسب ترین قیمت در آموزشگاه ما ثبت نام نمایند.

جدیدترین متد اجاره فضای آموزشی

در سایت آموزشگاه آکادمی عامریا اساتید می توانند دوره مد نظر خود را در سایت ایجاد نموده و مبلغ ثبت نام نیز بعد از تایید آموزشگاه و هماهنگی با استاد در سایت قرار خواهد گرفت ، بعد از آن بر اساس ظرفیت در نظر گرفته شده برای کلاس در صورت به حد نصاب رسیدن دوره برگزار خواهد شد.

جلسه اول رایگان

در آکادمی عامریا جلسه اول تمامی دوره ها به هدف کنترل کیفیت اساتید و بررسی آن توسط دانشجویان رایگان بوده و بعد از آن ثبت نام قطعی صورت خواهد گرفت این ویژگی منحصر بفرد برای اولین بار در بین آموزشگاه های اینترنتی توسط آکادمی عامریا اجرا می شود.

بالاترین درآمد برای اساتید

فلسفه به وجود آمدن سامانه اینترنتی تعاملی آموزشگاهی آکادمی عامریا ، درآمد و منفعت بیشتر برای اساتید بوده که این روش از طریق برگزاری تعاملی کلاس و همچنین تقسیم عادلانه سود حاصل از برگزاری کلاس بین آموزشگاه و اساتید می باشد.

همین حالا آموزشگاه خود را راه اندازی کنید

بعد از ۶ ماه تحقیقات تیم مارکتینگ آکادمی عامریا هم اکنون، اقدام به ثبت نام و ایجاد دوره های خود نموده و یا با اجاره فضای آموزشی، دوره های خود را برگزار نمایید،   در صورت نیاز به پشتیبانی و کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره تلفن ۲۲۷۶۸۷۵۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 

اضافه کردن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نشده نخواهد شد. فیلد های اجباری علامت * دارند.

تلفن 22768751 و 22768754
تهران، پاسداران، بوستان پنجم
نبش پایدارفرد، پلاک 9