۵ اشتباه رایج در یادگیری زبان

۵ اشتباه رایج در یادگیری زبان
  1. تمرکز زیاد روی گرامر

تمرکز روی گرامر( بزرگترین و در عین حال رایج‌ترین و بدترین اشتباهی که یک شما می توانید  مرتکب شوید) در یک مکالمه معمولی شما فرصت برای فکر کردن و به یادآوردن هزاران قانون گرامر و انتخاب گزینه مناسب را ندارید همان طور که در زبان فارسی نیز در حین صحبت به دستور زبان آن فکر نمی کنیم (به مرور زمان اشتباهات گرامری خود به خود رفع می گردد)

  1. اجبار زبان آموز به صحبت کردن

یکی از اشتباهاتی که هم از طرف زبان آموز و هم از طرف مدرس پیش می آید اجبار کردن زبان آموز به صحبت کردن زمانی که آمادگی لازم را ندارد. زبان آموز باید صبور باشد و مدت منطقی را به گوش کردن اختصاص دهد. و زمانی صحبت کند که آمادگی صحبت کردن را داشته باشد. (عجله در این امر موجب سرد شدن زبان آموز می گردد)

  1. تمرکز روی کتاب‌های آموزشی

اکثر افراد تنها روی کتاب‌های آموزشی زبان تمرکز دارند ، در حالی که مکالمات پر از اصطلاحات و ضرب المثل هایی است که در این کتاب ها کمتر دیده می شود ، پس برای یادگیری کامل و اصولی زبان، تنها به کتاب‌های آموزشی اکتفا نکنید و از کتاب ها و مقالاتی که حاوی این اصطلاحات هستند نیز استفاده کنید

  1. تلاش برای عالی بودن

معمولا افراد تمرکز زیادی بر روی اشتباهاتشان می‌کنند و از اشتباه کردن و تصحیح شدن هراس دارند و تلاش میکنند عالی باشند هدف ابتدایی شما برقراری ارتباط و تبادل اطلاعات و احساسات به طور واضح و مفهوم است که اشتباهات به طور طبیعی در طی مدت زمان رفع می‌شوند.

  1. تزریق شدن زبان در موسسات آموزشی

یادگیری زبان تنها با موسسات محقق نمی گردد و این خود شما هستید که ضامن موفقیت خود هستید

پس به خود متکی شوید تا به موفقیت برسید

اضافه کردن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نشده نخواهد شد. فیلد های اجباری علامت * دارند.

تلفن 22768751 و 22768754
تهران، پاسداران، بوستان پنجم
نبش پایدارفرد، پلاک 9