چه نکاتی را باید در اجاره کلاس یا اجاره فضای آموزشی رعایت کنیم ؟!

چه نکاتی را باید در اجاره کلاس یا اجاره فضای آموزشی رعایت کنیم ؟!

فضای آموزشی به عنوان یکی از مهم ترین فضاهای شهری در نظر گرفته می شود ، بنابراین اجاره فضای آموزشی برای دبیران و اساتید یکی از دغدغه های اساسی محسوب می شود . زیرا یافتن فضای آموزشی مناسب برای اجاره کلاس باید دارای شرایط خاصی باشد که باید رعایت شود .

در طراحی فضای آموزشی و آموزشگاه ها باید بسیار دقت شود بخصوص اگر قصد اجاره کلاس و فضای آموزشی دارید ، از نکات مهم در اجاره فضای آموزشی می توان به نکات زیر اشاره کرد :

  • هویت فضای آموزشی
  • رعایت استانداردها در فضای آموزشی
  • دارا بودن محیطی آرام و دوست داشتنی برای کلاس ها
  • مجهز بودن به انواع تجهیزات مدرن آموزش از جمله کامپیوتر و ویدئو پروژکشن

امروزه بسیاری از شرکت ها و سازمان ها نیازمند فضاهای مدرن و مجهز جهت برگزاری دوره های آموزشی خود یا جلسات دوره ای آموزشی برای کارمندان و پرسنل خود هستند . که بهترین روش برای آنها اجاره کلاس و یا اجاره فضای آموزشی است .

همچنین بسیاری از اساتید برای برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی خود برای دانشجویانشان نیازمند محیطی آرام و مجهز هستند . اما سرمایه و بودجه کافی برای خرید و تهیه تجهیزات و مکان مناسب را ندارند، یا تعداد دانشجویان آنها کمتر از حدی است که بخواهند هزینه خرید وسایل کنند و یا حتی دوره های آموزشی آنها فقط در زمان خاصی از سال (زمان امتحانات یا زمان برگزاری آزمونی خاص) برگزار می گردد  و قصد همکاری دائمی و قراردادی با موسسات آموزشی را ندارند . در این حالت بهترین روش اجاره کلاس یا اجاره فضای آموزشی مناسب از برخی از آموزشگاه ها می باشد .

اجاره فضاهای آموزشی و اجاره کلاس به اساتید و شرکت ها نیازمند مدیریت دقیق و هدفمند است . این مسئولیت عظیم فقط از عهده شخصی بر می آید که برنامه ریزی دقیقی داشته و به خوبی بتواند فضاهای موجود را به اشتراک بگذارد .

اجاره کلاس ها و اجاره فضاهای آموزشی می تواند به صورت ساعتی و یا دوره ای باشد که بستگی به نیاز اساتید دارد .
ما در آکادمی عامریا شیوه ای نوین را در اجاره کلاس و اجاره فضای آموزشی ابداع کرده ایم که یک معامله برد برد با اساتید و معلمان خصوصی می باشد ، همین حالا با ما تماس بگیرید و کلاس خود را بدون پرداخت اجاره کلاس یا اجاره فضای آموزشی برگزار کنید.

 

همین حالا کلاس دلخواه خود را انتخاب کنید

 

اضافه کردن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نشده نخواهد شد. فیلد های اجباری علامت * دارند.

تلفن 22768751 و 22768754
تهران، پاسداران، بوستان پنجم
نبش پایدارفرد، پلاک 9