اجاره کلاس آموزشی ، تامین فضای آموزشی رایگان ، به چه کسانی و چگونه ؟

آکادمی عامریا اقدام به تامین فضای آموزشی رایگان یا اجاره کلاس آموزشی برای تمامی اساتید ، فارغ التحصیلان ، دانشجویان دانشگاهی یا حتی غیر دانشگاهی که توانایی آموزش دوره های کاربردی و تخصصی در زمینه های فنی و مهندسی ، هنر و شاخه های زیر مجموعه و وابسته به آن را داشته باشند کرده است. شما اساتید و هنر آموزان فقط با تعریف دوره آموزشی مورد نظر در سیستم آکادمی عامریا به صورت کاملا رایگان دارای فضای آموزشی خواهید شد.

آکادمی عامریا دانشجویان مرتبط با دوره های تعریف شده را تامین می نماید و شما می توانید در فضای آموزشگاه با دانشجویان ثبت نام شده شروع به تدریس و برگزاری دوره نمایید.

افرادی که سابقه تدریس حرفه ای در کارنامه خود داشته باشند اولویت ما هستند، ولی حتی اگر تا به حال مجالی برای کشف استعداد خود در آموزش نداشته اید ما این فرصت را به شما خواهیم داد تا استعداد خود را محک بزنید

همین حالا ثبت نام کنید
اساتید دانشگاهی

مراحل عضویت اساتید در آموزشگاه ما

– ثبت نام اولیه در سایت ما

– ارسال مدارک تخصصی مرتبط از طریق سایت

– ارسال فیلم نمونه تدریس

– بررسی مدارک توسط آموزشگاه

– عضویت در سایت به عنوان استاد

همین حالا ثبت نام کنید

چگونه در عامریا کلاس آموزشی برگزار کنید

– تعیین سرفصل دوره

– میزان ساعات دوره و روز برگزاری

– تعیین شهریه دوره

– حداقل و حداکثر ظرفیت کلاس

– تایید دوره توسط آموزشگاه

– قرار گیری بر روی سایت جهت ثبت نام

همین حالا ثبت نام کنید
مراحل ثبت نام
اساتید و دانشجویان

مزایای آکادمی عامریا برای اساتید چیست ؟

– اساتید هیچ هزینه ای بابت کلاس و آموزشگاه پرداخت نمی کنند.

– دوره های تعریف شده توسط بازدیدکنندگان زیادی دیده می شود.

– اساتید دغدغه جذب دانشجو را ندارند و آکادمی عامریا دانشجو برای دوره های تعریف شده جذب خواهد کرد، و شما اساتید فقط کافیست به آموزش خوب و با کیفیت فکر کنید.

– تمامی خدمات آکادمی عامریا برای کلیه اساتید کاملا رایگان است و شما فقط باید ثبت نام انجام دهید و دوره خود را تعریف کنید.

براحتی کسب درآمد کنید

در میان بهترین ها حضور داشته باشید

در آکادمی عامریا سعی کردیم بهترین اساتید از معروف ترین آموزشگاه هارو جذب کنیم و با بررسی و تحلیل بهترین دوره هارو در این آموزشگاه برگزار کنیم. تفاوتی که برای دانشجویان آکادمی احساس میشه اینه که اونها با همون اساتید و همون کیفیت آموزشی با هزینه های خیلی کمتر دوره ها رو می گذرونید! و اساتید هم با همون روال آموزشی پیش میرن و درآمد بیشتری دارند!

تلفن 22768751 و 22768754
تهران، پاسداران، بوستان پنجم
نبش پایدارفرد، پلاک 9